Created by BOOSTNET / Design by EXLOGO,

O Firmie

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy a celem naszej działalności jest dbanie o jego spokój oraz poczucie bezpieczeństwa w czasach ciągle zmieniającego się prawa i przepisów podatkowych.

 

     Świadczymy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu, działalności i formie prawnej. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób uproszczony jak też spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia czy wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy również szeroki wachlarz usług dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, m.in. rozliczanie PITów rocznych, ustalanie kapitału początkowego, rozliczanie VAT na usługi budowlane czy opracowywanie wniosków o dotacje unijne. Działamy w oparciu o licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 25084/2008 oraz polisę obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

 

     W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług pracujemy na nowoczesnym, licencjonowanym programie księgowym Comarch Optima dostosowanym do aktualnych przepisów finansowo-podatkowych. Nasi klienci otrzymują dostęp do panelu administracyjnego, który umożliwia podgląd on-line wszystkich dokumentów księgowych i zestawień opracowanych przez biuro. Ceniąc czas i wygodę zapewniamy naszym klientom odbiór dokumentów przekazywanych do biura oraz elektroniczną wysyłkę deklaracji do US, ZUS i GUS.

 

     Pracujemy w godzinach dogodnych dla klienta (na życzenie - również po południu), by zapewnić stały dostęp do porad w zakresie podatków oraz indywidualne rozwiązywanie poruszanych zagadnień.

 

Gwarantujemy konkurencyjne ceny usług oraz fachową i terminową obsługę.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy !